W zgodzie z instynktem

Chcesz, aby Twój pies był zawsze zdrowy i szczęśliwy, dlatego chcesz żywić go jak najlepiej. Dzieli Cię od tego już tylko jeden krok. Wybierz karmę w zgodzie z instynktem Twojego psa.

A gdyby tak powrócić do żywienia zgodnego z dietą paleolityczną?

Zastanawiasz się, czy karma, którą podajesz swojemu czworonożnemu przyjacielowi jest dla niego na pewno najlepsza? Czy dostarcza mu wszystkich niezbędnych substancji odżywczych? W końcu chcesz, żeby jak najdłużej biegał za piłeczką i radośnie witał Cię po powrocie do domu.

Dieta paleo – Twój pies może żywić się jak jego przodkowie!

Dieta paleolityczna w świecie ludzkim oznacza powrót do naturalnego żywienia. To starannie dobrane składniki o najwyższej jakości i jak najmniej przetworzone, bez udziału sztucznych konserwantów i dodatków.

Dla Twojego psa dieta paleo oznacza prosty i krótki skład karmy, świeże składniki i monoproteinową recepturę. Takie podejście do receptury skutkuje niezwykła smakowitością karmy. To najlepszy sposób żywienia, jaki możesz dać swojemu psu.

Jak w gąszczu producentów i ich obietnic odnaleźć karmę, która będzie najzdrowsza dla Twojego psa?

Producenci karm konkurują ze sobą w obszernych składach i dużej ilości dodatków. Te z pozoru bogate receptury niosą za sobą ryzyko alergii i nietolerancji pokarmowych. To pierwszy krok do problemów zdrowotnych i złego samopoczucia Twojego pupila.

Karma idealna, czyli jaka?

Nie prześcigamy się w ilości składników w naszych recepturach. Stawiamy na krótkie i przejrzyste składy, a komponując RAW PALEO mieliśmy na uwadze wyzwania XXI wieku, czyli alergie. Dlatego w naszej karmie nie ma składników często uznawanych za potencjalne alergeny. Jedno źródło białka zwierzęcego daje Ci pewność ograniczenia ryzyka niepożądanej reakcji na składnik karmy.

RAW PALEO to powrót do korzeni i naturalnego żywienia psa na każdym etapie jego życia. To nawiązanie do pierwotnej diety paleolitycznej, ale dostosowanej do potrzeb i wyzwań współczesnego psa. Zwracamy uwagę na dobór najwyższej jakości składników oraz sposób ich wytworzenia. W RAW PALEO dbamy o to, by w każdym krokiecie pozostały wszystkie najcenniejsze składniki.

Delikatny indyk czy wykwintna wołowina? Wybierz smak, który Twój pies pokocha

Dlaczego RAW PALEO?

Bo tworzymy karmy wyjątkowej jakości, które w naturalny sposób odpowiadają na potrzeby psów. Odkryj, co kryje się pod naszą filozofią:

Monoproteina

ogranicza ryzyko
niepożądanych reakcji na pokarm

Świeżo przygotowane składniki

Świeżo przygotowane składniki dostarczają wysokiej jakości substancji odżywczych i wpływają na smakowitość karmy

Prosty skład

zapewnia żywienie zgodne z pierwotnymi potrzebami psa, bez zbędnych dodatków, wypełniaczy oraz surowców, których obecność jest niezrozumiała. W zgodzie z psim instynktem.

Wyjątkowa
smakowitość

sprawia, że nawet największy niejadek zje ją z apetytem!

Pozwól psu być psem
– w zgodzie z jego instynktem

Biega za piłeczką, kopie dziury, kąpie się w kałuży albo po prostu chce być blisko Ciebie? Każdy pies jest inny, każdy ma pierwotny instynkt, który pozwala mu być psem. Żywiąc go w zgodzie z jego potrzebami, pozwalasz mu być zdrowym i pełnym energii.

To właśnie sprawia, że Twój pies jest szczęśliwy.

Wybierz raw paleo dla swojego psa

Psi instynkt w służbie człowieka

Niezastąpione podczas zadań specjalnych, wielokrotnie ratują ludzkie życie – to psy ratownicze. Ich sprawność i profesjonalizm zależą również od prawidłowego i zbilansowanego żywienia. Dzięki RAW PALEO mogą w pełni wykorzystać swój psi instynkt w służbie człowieka.